Dlaczego warto
z nami współpracować?

Carden – zewnętrzne zespoły
wsparcia procesów biznesowych

Krótko o nas

Kim jesteśmy?


Carden to zarówno centrum leasingu pracowniczego, jak i zewnętrzny zespół wsparcia procesów biznesowych, głównie sprzedaży. Oferujemy klientom usługi świadczone przez wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy realizują zadania mające wpływ na zwiększenie dostępności i popularności produktu wśród konsumentów. Jesteśmy liderem w swojej dziedzinie usług, gdyż działamy w oparciu o doświadczenie zdobyte w realizacji różnego typu projektów sprzedażowych. Daje nam to przewagę, która pozwala na dużą elastyczność oferty i dostosowanie jej do potrzeb indywidualnego klienta.
Charakter naszych usług polega w dużej mierze na zaplanowaniu i rozdysponowaniu zadań pracowników w terenie. Są to m.in. osoby zapewniające audyt w punktach sprzedaży, merchandiserzy oraz agenci handlowi, których praca koordynowana jest poprzez system mobilny. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi, aby zapewnić lepszą efektywność realizowanych projektów. Tworzymy też rozbudowany dział IT i analiz, który wspiera nasze usługi poprzez obsługę spływających danych, budowanie ich bazy czy też przygotowywanie analiz sprzedaży i generowanie raportów.

Nasza działalność obejmuje każdy powiat w Polsce. Docieramy do najdalszych punktów sprzedaży produktów oferowanych przez klienta. Zapewniamy działania, które mają realny wpływ na zwiększenie obrotów, oparte na badaniach rynku i potrzeb konsumentów w danym regionie kraju.

Nasz sukces bazuje na możliwości integrowania wielu zadań, które wspierają sprzedaż kompleksowo i na każdym etapie tego procesu. Przekonało to do nas wielu klientów, w tym duże konsorcja piwne, dla których od lat jesteśmy godnym partnerem.

Oszczędzaj czas i pieniądze


Realizacja celów sprzedaży to proces oparty na pracy wielu osób – od przedstawicieli handlowych, poprzez merchandiserów i audytorów, po dział marketingu. Jeśli wesprzemy ten proces nowoczesną technologią np. do celów zarządzania, raportowania i analizy danych sprzedażowych, należy ją również wdrożyć i obsłużyć przez zespół działu IT. Dodatkowo musimy też wyszkolić i wyposażyć siły sprzedaży we flotę i narzędzia pracy. Wniosek jest prosty – jest to proces kosztowny i czasochłonny.

Dlatego Carden, jako centrum wsparcia biznesu, w tym outsourcingu i leasingu pracowniczego, umożliwia efektywną realizację tego procesu przy mniejszych nakładach finansowych i wkładzie pracy związanej z organizacją struktur sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę małych oraz dużych projektów sprzedażowych na terenie całej Polski. Działamy tak, aby zapewnić lepszy efekt sprzedaży produktów naszych klientów, m.in. poprzez optymalizację zamówień, szczegółowe badania rynku czy też profesjonalną organizację akcji promocyjnych i obsługę eventów.


Referencje

Firma Carden od 2007 roku prowadzi na rzecz Kompanii Piwowarskiej S.A. serwis merchandisingowy w kanale tradycyjnym oraz serwis presellingowy. W trakcie współpracy struktury terenowe Carden wspierają działania Sił Sprzedaży Kompanii Piwowarskiej S. A. pracując kompetentnie, elastycznie i niezwykle skutecznie. Współpraca przynosi bardzo dobre i wymierne rezultaty, stąd z pełnym przekonaniem polecam firmę Carden jako wiarygodnego partnera biznesowego.

Wojciech Leszczak
Dr. ds. wsparcia sprzedaży
Kompania Piwowarska
Dolnośląskie Centrum Promocji Carden z siedzibą w Legnicy od listopada 2000 roku kompleksowo obsługuje wszystkie akcje promocyjne na terenie Dolnego Śląska oraz częściowo Opolszczyznę. Nasze akcje są zazwyczaj animacjami, wymagają one odpowiedniego doboru hostess, znajomości interpretacji przepisów prawa, a także odpowiedniej postawy. Mając na uwadze specyfikę akcji promocyjnych takich jak firmy Belvedere możemy polecić Agencję Carden jako solidnego partnera, który z powierzonych zadań wywiązuje się bez zarzutu.

Beata Kowalczyk
Przedstawiciel handlowy Ds. Kluczowych Klientów
Belvedere Dystrybucja Sp. z o.o.
Sobieski Vodka
Niniejszym potwierdzam, że firma "CARDEN" jest partnerem biznesowym firmy Bacardi-Martini Polska. Zakres współpracy obejmuje animację oraz organizację i przeprowadzanie degustacji produktów w sieciach handlowych na terenie Dolnego Śląska. Profesjonalizm usług świadczonych przez "Carden" efektywnie wpływa na szeroką obecność naszych produktów w kanale dystrybucji sieciowej. Zadowolenie z efektów współpracy sprawia, że firmę "Carden" uznajemy za godną naszej rekomendacji.

Marek Pusz
Agent handlowy Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o
W imieniu Banku BGŻ pragnę wyrazić uznanie dla jakości usług oferowanych przez Europejskie Centrum Leasingu Pracowniczego i Outsourcingu Kadrowego CARDEN z Legnicy. Bank BGŻ współpracuje z firmą CARDEN przy organizacji evevntów i na podstawie dotychczasowych akcji oceniam jej załogę jako kompetentną i zaangażowaną. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy CARDEN innym zleceniodawcom.

Mirosław Kowalski
Dyrektor Regionu Południowo-Zachodniego
Bankowości Detalicznej i Biznesowej
Bank BGŻ
Niniejszym potwierdzam, że firma "Carden" jest partnerem biznesowym FRoSTA. Zakres współpracy obejmuje merchandising (wykładanie oraz ekspozycję towaru) oraz organizację i przeprowadzanie degustacji produktów w zachodnich sieciach handlowych na terenie Dolnego Śląska. Profesjonalizm usług świadczonych przez "Carden" efektywnie wpływa na szeroką obecność naszych produktów w kanale dystrybucji sieciowej. Zadowolenie z efektów współpracy sprawia, że firmę "Carden" uznajemy za godną naszej rekomendacji.

Grzegorz Golec
Regionalny Kierownik Sprzedaży
FRoSTA sp. z o. o.
Po wypróbowaniu kilku regionalnych agencji promocyjnych zdecydowałem się na współpracę z firmą "Carden" z Legnicy. Z firmą tą współpracuję od kwietnia 2000 roku i jestem bardzo zadowolony z poziomu świadczonych usług. Firma bardzo starannie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, hostessy są bardzo kompetentne, dobrze przeszkolone i skuteczne. Wyniki sprzedaży, jakie osiągam przy pomocy firmy Carden w pełni mnie satysfakcjonują. Bardzo pomocną osobą jest właścicielka Pani Iwona Kozłowska, która zawsze służy radą i doświadczeniem, jest zawsze punktualna i dotrzymuje danych obietnic. Szczerze polecam usługi firmy Carden wszystkim zainteresowanym.

Bartosz Demski
Retail Area Manager
FARM FRITES POLAND S.A.
Podczas naszej współpracy firma dała się poznać, jako rzetelny i odpowiedzialny partner, w pełni godny pokładanego w niej zaufania oraz profesjonalnie wypełniający powierzone jej zadania. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam bardzo pozytywnie ocenić Carden, jednocześnie mamy nadzieję na dalszą, równie owocną współpracę.

mgr Jacek Mroczek
Kierownik Produkcji
Wezi-tec Sp.z o.o.
Działając w imieniu Kompania Piwowarska SA informuję, że współpraca z firmą Carden Iwona Kozłowska jest prowadzona na najwyższym poziomie. Pani Iwona Kozłowska bezpośrednio opiekuje się naszą firmą i wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań w sposób niebudzący jakichkolwiek zastrzeżeń. Na każdym etapie współpracy Carden wykazuje się dużą elastycznością, indywidualnym podejściem do klienta i wyczuciem potrzeb. Serdecznie polecam usługi Carden Iwona Kozłowska.

Piotr Marcinowski
Kierownik Sprzedaży - Poznań Zachód
Kompania Piwowarska
Firma Carden współpracuje z Kompanią Piwowarską w zakresie leasingu pracowniczego i outsourcingu kadrowego. Zatrudnia merchandieserów, którzy pracują w dystrykcie Białystok. Usługa świadczona jest kompleksowo, począwszy od rekrutacji po zatrudnienie, oraz uposażenie pracownika w narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków. Współpraca spełnia nasze oczekiwania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność, profesjonalne podejście i szybka reakcja na potrzeby cechują osobę, która jest odpowiedzialna bezpośrednio za kontakt z Kompanią Piwowarską. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że firma Carden doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie.

Piotr Marcin Orłowski
Koordynator sprzedaży spv
Kompania Piwowarska
Firma Carden Iwona Kozłowska współpracuje z firmą KP w Dystrykcie Ostrów od wielu lat. Dotychczasową współpracę oceniamy bardzo wysoko. Niewątpliwie atuty tej firmy to rzetelne i fachowe podejście do zagadnień, jak również otwartość na nasze pomysły. Zawsze istniała możliwość konsultacji z firmą w zależności jak się zmieniały nasze potrzeby w rynku. Współpraca z firmą Carden istniej w zakresie:

Merchandising.

Od blisko 10 lat Carden zatrudnia wielu merchandiserów dla Kompanii Piwowarskiej. Zawsze są to osoby chętnie wykonujące swoją pracę, z dużym zaangażowaniem. Niektóre z nich, np. w Area Kalisz pracują już kilka lat, a wielu z nich za profesjonalizm w pracy zostało wchłoniętych do struktur KP. Doświadczenie i wyskoki poziom umiejętności prezentowanych przez Panią Iwonę Kozłowską i jej pracowników pozwala polecić firmę jako dobrego konsultanta, ale również jako profesjonalnego partnera.

Hostessy.

Korzystamy lokalnie ze współpracy z firmą Carden podczas promocji naszych znaczących, nowych marek. W Ostrowie i Kaliszu odbyły się bardzo sprawne i profesjonalne samplingi Książęcego z hostessami. Wszystko odbyło się na czas, dziewczyny skutecznie zachęcały do zakupu produktów KP.

Wyjątkowe podziękowanie i uznanie należy się firmie Carden za akcję promocyjną z marką Cydr. Sampling odbył się na terenie całego Dystryktu Ostrów w ponad stu lokalizacjach. Czas akcji to dwa weekendy. Pracowało wówczas jednocześnie około 30 hostess. Organizacja w wyjątkowo krótkim czasie i ogromny zasięg punktów z promocją wymagała od firmy Carden ogromnego doświadczenia i wysiłku. Dziewczyny dotarły na czas, świetnie się spisały, a wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Wszystkie prace prowadzone z firmą Carden są realizowane terminowo i profesjonalnie oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami i wytycznymi. Firma Pani Iwony Kozłowskiej budzi zaufanie bez żadnych wątpliwości. Oferta firmy jest zdecydowanie godna polecenia. Dzięki dużemu pakietowi propozycji jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta

Kompania Piwowarska