Kariera

Zostań częścią naszego wyjątkowego zespołu

Wyślij do nas swoje CV, a my pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym.

Po dokładnym rozpatrzeniu Twojej aplikacji wyślemy Ci informację zwrotną lub skontaktuje się z Tobą bezpośrednio pracownik zespołu ds. rekrutacji.

Dołącz do naszej Bazy Kandydatów

Mamy dla Ciebie oferty stałego zatrudnienia i pracy tymczasowej w Polsce oraz oferty pracy za granicą, w zależności od aktualnie prowadzonych rekrutacji. Kariera w Carden to wiele możliwych opcji, dopasowanych do Twoich celów, oczekiwań i preferencji.
Carden - centrum wsparcia biznesu - biuro firmy

Aplikuj


Załącz CV ('PDF'/'.docx') jeśli aplikujesz o pracę.

Aby przesłać formularz, musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Polityka prywatności

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przeprowadzanym aktualnym procesem rekrutacyjnym jest Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Spółka z o.o z siedzibą w Legnicy (59-220), przy ul. Rycerskiej 24. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się w Polityce Prywatności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@carden.eu. W załączonym CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”