Kariera

PRACA W POLSCE dla ludzi ze wschodu oraz Azji i Ameryki Południowej (Łacińskiej)

Znajdziemy Ci atrakcyjną pracę z dobrym wynagrodzeniem w Polsce lub w Niemczech

Jesteśmy firmą, która umożliwi Ci zatrudnienie w Polsce lub w Niemczech w jednej z wielu rzetelnych firm. Znajdziemy Ci legalną i dobrze płatną pracę w Polsce lub u naszego zachodniego sąsiada. Jedyne co leży po Twojej stronie to wysłanie do nas swojego zgłoszenia.
Istniejemy na rynku pracy od 2000 roku i przez ten czas znaleźliśmy zatrudnienie kilku tysiącom osób.
Dołącz do nich i godnie zarabiaj mieszkając i pracując w Polsce! Prowadzimy ciągłą rekrutacją, każda wysłana aplikacja jest dla nas tak samo ważna.
Nasze doświadczenie i kontakty biznesowe pozwalają nam działać bardzo sprawnie i szybko.
Oferujemy Ci pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności jakie wiążą się z zatrudnieniem za granicą (wizy, pozwolenia na pracę itd.).
Korzyści płynące z aplikowania przez naszą firmę to: pomoc w znalezieniu odpowiedniej, spełniającej oczekiwania pracy, brak opłat z tytułu rekrutacji i świadczonych przez nas usług, szybkość zatrudnienia, przejrzyste zasady przyjmowania do pracy (brak ukrytych opłat i dodatkowych zobowiązań). Przyświeca nam zasada obopólnych korzyści – u nas wszyscy zyskują!

Zostań częścią naszego wyjątkowego zespołu

Wyślij do nas swoje CV, a my pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym.

Po dokładnym rozpatrzeniu Twojej aplikacji wyślemy Ci informację zwrotną lub skontaktuje się z Tobą bezpośrednio pracownik zespołu ds. rekrutacji.

Dołącz do naszej Bazy Kandydatów

Mamy dla Ciebie oferty stałego zatrudnienia i pracy tymczasowej w Polsce oraz oferty pracy za granicą, w zależności od aktualnie prowadzonych rekrutacji. Kariera w Carden to wiele możliwych opcji, dopasowanych do Twoich celów, oczekiwań i preferencji.

Aplikuj


  Załącz CV ('PDF'/'.docx') jeśli aplikujesz o pracę.

  Aby przesłać formularz, musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

  Polityka prywatności

  Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przeprowadzanym aktualnym procesem rekrutacyjnym jest Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Spółka z o.o z siedzibą w Legnicy (59-220), przy ul. Rycerskiej 24. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się w Polityce Prywatności.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@carden.eu. W załączonym CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”