Skuteczne wsparcie
sprzedaży w ramach
usług SalesService

Jak skutecznie wspierać sprzedaż produktów?

Sensem prowadzenia każdej firmy jest generowanie zysków. W każdym z sektorów działalności wdrażane są inne mechanizmy, aby obniżyć koszty, a jednocześnie podnieść efektywność obrotu towarów i usług. Nasza oferta stworzona została w celu kompleksowego, skutecznego wsparcia sprzedaży. Swoją działalność prowadzimy po to, aby zapewnić lepsze zyski firmom z sektora produkcji i handlu.

Realizujemy swoje usługi na zlecenie różnego typu koncernów, jak i mniejszych producentów czy też dostawców, którzy chcą najlepiej zadbać o sprzedaż swoich produktów. Działamy wielokierunkowo jako zewnętrzny zespół wsparcia sił sprzedaży.

Zadania realizowane przez naszych agentów handlowych

Zadania naszych agentów handlowych obejmują szeroki zakres usług wspierających procesy sprzedaży. Podstawowe to:


Zalety zatrudnienia agentów zewnętrznych

Zlecając powyższe zadania zewnętrznemu zespołowi przedstawicieli handlowych, właściciel lub dystrybutor produktów danej marki zyskuje większą pewność skuteczności ich działań. Dzieje się tak, ponieważ angażujemy do tych zadań osoby z odpowiednimi predyspozycjami i dużo inwestujemy w ich szkolenia. Mamy też czas na to, aby zweryfikować ich umiejętności w praktyce. Oddelegowujemy więc do tych zadań dobrze przygotowanych i sprawdzonych pracowników, nie zaś osoby zatrudnione na próbę.

Kluczem skutecznego zewnętrznego wsparcia procesów biznesowych jest w naszym przypadku dobrze zorganizowany tryb pracy agentów oraz optymalizacja ich tras. Przewagę naszej oferty tworzy też możliwość sprawowania kontroli i koordynowanie ich działań. Przy pomocy urządzeń mobilnych i nowoczesnych rozwiązań IT można zarówno planować, jak i monitorować przebieg realizacji zleconych naszym agentom zadań.